Палитры пластиковые

Вид:

Палітра акр. прозора плоска, 31х21см., (товщина 2мм.), D.K.ART & CRAFT

(0)
169.68 грн.

Палітра акрилова плоска - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. А також витончений вигин, щоб ще бі..

Палітра пластикова ''квітка'' (d:17,8см.) 2шт., D.K.ART & CRAFT

(0)
99.75 грн.

Палітра пластикова Квітка - популярна палітра серед художників-початківців, та просто любителів! Невелика і легка палітра у формі квітки, розділена на 7 лунок для змішування фарб. Вона має кришку, я..

Палітра пластикова кругла (d:17,8см.), D.K.ART & CRAFT

(0)
26.31 грн.

Палітра пластикова кругла - чудовий вибір художників-початківців, юних художників для занять як вдома, так і в художніх студіях, та просто любителів! Невелика і легка кругла пластикова палітра, розд..

Палітра пластикова овальна плоска, 43х30см., D.K.ART & CRAFT

(0)
105.12 грн.

Палітра пластикова плоска - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. А також витончений вигин, щоб ще ..

Палітра пластикова овальна, з лунками, 27х35 см., D.K.ART & CRAFT

(0)
111.59 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового живопи..

Палітра пластикова овальна, з лунками,17х23,5см., D.K.ART & CRAFT

(0)
31.28 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового живопи..

Палітра пластикова прямокутна з лунками 20,5х15х3см.+ 12 БАНОЧОК з кришечкою, D.K.ART & CRAFT

(0)
122.76 грн.

Така палітра - ідеальне рішення для роботи як вдома, в художніх студіях та класах, так і на природі! Змінні, герметичні баночки допоможуть зберегти Ваші фарби завди свіжими! Палітра має чотири нахи..

Палітра пластикова прямокутна професійна, 11х30,5см., D.K.ART & CRAFT

(0)
50.70 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка прямокутної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Ідеально підходить для акрилового живопису, а також для живопису гуашшю. Також мо..

Палітра пластикова прямокутна професійна, велика, 34х23,4см., D.K.ART & CRAFT

(0)
104.87 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка прямокутної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового жив..

Показано с 1 по 12 из 15 (всего 2 страниц)