Наборы для каллиграфии

Вид:

Набір для каліграфії, 5 Nib Calligraphy Set (5 пер, 2 картриджи), Manuscript

(0)
443.90 грн.

Яскрава та економна версія набору для початківців. Цей набір був розроблений, щоб допомогти розвинути навички каліграфії та почерк. Набір містить : ручку, 5 пер, 2 картриджі..

Набір для каліграфії, Beginner’s Calligraphy Set (авторучка, 3 пера, конвертер), Manuscript

(0)
419.88 грн.

Ідеально підходить для дорослих і дітей, які є початківцями в каліграфії. Склад набору: авторучка, 3 пера тонкої, середньої і 2В товщини, конвертер, інструкція...

Набір для каліграфії, Calligraphy Compendium (4 ручки, 5 пер, 18 картриджів, конвертер, папір), Manuscript

(0)
1056.81 грн.

Комплект з усім необхідним для каліграфії в коробці зручній для зберігання. Цей набір ідеально підходить для початківців оскільки за допомогою кольорових картриджів та різних розмірів пер можна навчит..

Набір для каліграфії, Calligraphy Set (2 авторучки, 2 позолочених пера, 12 картриджів, аксесуари), Manuscript

(0)
986.30 грн.

Найпопулярніший каліграфічний набір. Даний набір для каліграфії - це стильний і гарний письмовий набір, що стане унікальним і прекрасним подарунком до особливого свята як початківцям, так і професіона..

Набір для каліграфії, Classic Calligraphy (5 пер з картриджами, 4 кольори, конвертер, пенал), Manuscript

(0)
628.77 грн.

Даний набір для каліграфії - є набором для навчання каліграфії. Це ідеальний подарунок для початківців каліграфів, щоб практикувати і вивчати каліграфію. Набір містить 5 якісних пер, які дозволяють е..

Набір для каліграфії, Deluxe Calligraphy (ручка, 6 пер, 4 картириджи, конвертер, пенал), Manuscript

(0)
1193.96 грн.

Представлений у витонченому срібному футлярі для зберігання, з позолоченою ручкою класичного дизайну. Цей набір дозволяє розвинути свої навички каліграфії та почати висловлювати свої ідеї за допомогою..

Набір для каліграфії, Italic Calligraphy Pen Medium (перо, чорний картридж, конвертер) , Manuscript

(0)
345.20 грн.

Даний набір для каліграфії містить ручку класичного рукописного стилю, укомплектовану високоякісним пером. Незалежно від того, чи є ви новачком в каліграфії, чи просто володієте італійським скрипто..

Набір для каліграфії, Masterclass Set (2 ручки, 4 пера, 12 картриджів, конвертер), Manuscript

(0)
1264.74 грн.

Прекрасне письмо - це модний і приємний навик, який легше освоїти з нашим брендом Masterclass Set . Навчатися і практикувати каліграфію ніколи не було так легко! Цей письмовий набір стане чудовим по..

Набір для каліграфії, Scribe Calligraphy 3 Nib Set (ручка, 3 пера, конвертер, картридж) Manuscript

(0)
830.63 грн.

Ручка для більш «європейського» стилю каліграфії. Закруглені краї пер забезпечують м`яке, гладке письмо, що дозволяє писати більш плавними літерами, у всіх напрямках. Ідеально підходить як для поч..

Набір для каліграфічного письма, 11 шт, Cretacolor

(0)
780.00 грн.

11 предметів: • 1 високоякісна пір`яна ручка у благородному дизайні • 3 пера: 1.1мм, 1,5мм, 1,9мм • 6 балончиків з чорнилом в 4 кольорах (2 чорних, 2 синіх, 1 червоний, 1 зелений) • 1 конвертер д..

Набор для каллиграфии (2 кисти, тушь, камень), D.K.ART & CRAFT

(0)
398.99 грн.

Набор для каллиграфии - прекрасно подойдет в качестве подарка любителям традиционной китайской техники каллиграфии.Изысканное искусство китайской каллиграфии подобно живописи: тушь и кисть дают рожден..

Набор для каллиграфии (4 кисти + подставка, туш), D.K.ART & CRAFT

(0)
559.11 грн.

Набор для каллиграфии - прекрасно подойдет в качестве подарка любителям традиционной китайской техники каллиграфии.Изысканное искусство китайской каллиграфии подобно живописи: тушь и кисть дают рожден..

Показано с 1 по 12 из 22 (всего 2 страниц)