Різці та лінолеум для ліногравюри

Вид:

Валик з двома ручками, 250мм, STANDARD, ESSDEE

(0)
286 грн.

Цей міцний гумовий валик ідеально підходить для друку. Він переважає натуральному каучуку. Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручки виг..

Валик з двома ручками, 300мм, STANDARD, ESSDEE

(0)
336 грн.

Цей міцний гумовий валик ідеально підходить для друку. Він переважає натуральному каучуку. Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручки виг..

Валик мякий, 100мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
247 грн.

Гумовий Валик 100мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування...

Валик мякий, 150мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
301 грн.

Гумовий Валик 150мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування...

Валик мякий, 200мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
371 грн.

Гумовий Валик 200мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування...

Валик мякий, 250мм, синій, з двома ручками, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
448 грн.

Гумовий Валик с двома ручками, 250мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручки виготовлені з поліпропілену, з отвором ..

Валик мякий, 300мм, синій, з двома ручками, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
537 грн.

Гумовий Валик с двома ручками, 300мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручки виготовлені з поліпропілену, з отвором ..

Під замовлення
Передперегляд

Валик мякий, 50мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
189 грн.

Гумовий Валик 50мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування. ..

Під замовлення
Передперегляд

Валик мякий, 65мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
213 грн.

Гумовий Валик 65мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування. ..

Під замовлення
Передперегляд

Валик мякий, 75мм, синій, в коробці, SOFT COMPOUND, ESSDEE

(0)
224 грн.

Гумовий Валик 75мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для підвішування. ..

Під замовлення
Передперегляд

Валик професійний, 100мм, з чорною ручкою, в коробці, PROFESSIONAL, ESSDEE

(0)
357 грн.

Гумовий Валик професійний 100мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для п..

Під замовлення
Передперегляд

Валик професійний, 150мм, з чорною ручкою, в коробці, PROFESSIONAL, ESSDEE

(0)
359 грн.

Гумовий Валик професійний 150мм Виробник : Essdee Підходить для використання як на водяній основі, так і на масляній, а також стійкий до розчинників. Ручка виготовлена з поліпропілену, з отвором для п..

Показано з 1 по 12 із 68 (6 сторінок)