Інші матеріали та інструменти

Вид:

Cosmoloid H80, 50г., (62800), Kremer

(0)
53.00 грн.

Віск мікрокристалічний. Властивості: безкислотний, безколірний, з міддю не реагує. Використовується при приготуванні клею, паст, а також рідких дисперсій; в косметиці і харчовій промисловості дл..

Preventol ON Extra, (78740), 100 г., Kremer

(0)
213.00 грн.

Антисептик - безбарвні, дрібно подрібнені пластівці штучного походження. Використовується як активний інгредієнт проти плісняви, грибків; у деревообробній промисловості - для захисту пиломатеріалів..

Анакросина-очисник старого живопису, 100мл., Renesans

(0)
80.37 грн.

Анакросина-очисник старого живопису - це очисник забруднених картин Рекомендації по використанню: м`яким пензлем нанести тонкий шар на забруднену картину. Залишити до повного висихання. За допомог..

Під замовлення
Передперегляд

Анакросина-очисник старого живопису, 250мл., Renesans

(0)
120.00 грн.

Анакросина-очисник старого живопису - це очисник забруднених картин Рекомендації по використанню: м`яким пензлем нанести тонкий шар на забруднену картину. Залишити до повного висихання. За допомог..

Змив флоренційський- очисник старого живопису, 100мл., Renesans

(0)
68.09 грн.

Змив флорентійський - це очисник забруднених картин. Продукт на основі скипидару і спирту. Рекомендаціїї по застосуванню: тонкий шар емульсії нанести м'яким пензлем і залишити на деякий час. Потім..

Оздоблювальний лак для реставрації 677, 75 мл, Maimeri

(0)
86.00 грн.

Покривний лак для реставрації Maimeri (Італія) - прозорий безбарвний обробний лак. Покривний лак м'яко наноситься і дозволяє уникнути видалення фарби для реставрації. Для розведення лаку необхідно вик..

Ретушний кетоновий лак, 687, 75 мл, Maimeri

(0)
98.00 грн.

Лак Ретушний для реставрації Maimeri (Італія) - легкий лак для ретушування та реставрації. Створює злегка глянсову обробку. Швидко висихає. Чи не жовтіє. Склад: кетонові смола (22%) і уайт-спірит...

Розріджувач для реставраціі 601, 75 мл, Maimeri

(0)
98.00 грн.

Розріджувач для розчинення оздоблювального лаку при реставрації. Не має запаху. Добре підходить для рівного накладання шарів. Склад: вуглеводні, ізопарафінов...

Розчинник для реставрації потжний, 661, 75 мл, Maimeri

(0)
0.00 грн.

Сильний розчинник для реставрації Maimeri (Італія) призначений для видалення натуральних смоляних лаків. Сильний розчинник менш токсичний, ніж подібні ароматичні розчинники. Склад: ацетат етилу, аміла..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)