Інші матеріали та інструменти

Вид:

Cosmoloid H80, 50г., (62800), Kremer

(0)
53 грн.

Віск мікрокристалічний. Властивості: безкислотний, безколірний, з міддю не реагує. Використовується при приготуванні клею, паст, а також рідких дисперсій; в косметиці і харчовій промисловості дл..

Preventol ON Extra, (78740), 100 г., Kremer

(0)
213 грн.

Антисептик - безбарвні, дрібно подрібнені пластівці штучного походження. Використовується як активний інгредієнт проти плісняви, грибків; у деревообробній промисловості - для захисту пиломатеріалів..

Анакросина-очисник старого живопису, 100мл., Renesans

(0)
80 грн.

Анакросина-очисник старого живопису - це очисник забруднених картин Рекомендації по використанню: м`яким пензлем нанести тонкий шар на забруднену картину. Залишити до повного висихання. За допомог..

Під замовлення
Передперегляд

Анакросина-очисник старого живопису, 250мл., Renesans

(0)
120 грн.

Анакросина-очисник старого живопису - це очисник забруднених картин Рекомендації по використанню: м`яким пензлем нанести тонкий шар на забруднену картину. Залишити до повного висихання. За допомог..

Змив флоренційський- очисник старого живопису, 100мл., Renesans

(0)
68 грн.

Змив флорентійський - це очисник забруднених картин. Продукт на основі скипидару і спирту. Рекомендаціїї по застосуванню: тонкий шар емульсії нанести м'яким пензлем і залишити на деякий час. Потім..

Оздоблювальний лак для реставрації 677, 75 мл, Maimeri

(0)
86 грн.

Покривний лак для реставрації Maimeri (Італія) - прозорий безбарвний обробний лак. Покривний лак м'яко наноситься і дозволяє уникнути видалення фарби для реставрації. Для розведення лаку необхідно вик..

Ретушний кетоновий лак, 687, 75 мл, Maimeri

(0)
98 грн.

Лак Ретушний для реставрації Maimeri (Італія) - легкий лак для ретушування та реставрації. Створює злегка глянсову обробку. Швидко висихає. Чи не жовтіє. Склад: кетонові смола (22%) і уайт-спірит...

Розріджувач для реставраціі 601, 75 мл, Maimeri

(0)
98 грн.

Розріджувач для розчинення оздоблювального лаку при реставрації. Не має запаху. Добре підходить для рівного накладання шарів. Склад: вуглеводні, ізопарафінов...

Розчинник для реставрації потжний, 661, 75 мл, Maimeri

(0)
0 грн.

Сильний розчинник для реставрації Maimeri (Італія) призначений для видалення натуральних смоляних лаків. Сильний розчинник менш токсичний, ніж подібні ароматичні розчинники. Склад: ацетат етилу, аміла..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)