Набори для каліграфії

Вид:

Набір для каліграфії (2 пензля, туш, камінь), D.K.ART & CRAFT

(0)
284.38 грн.

Набір для каліграфії - чудово підійде як подарунок любителям традиційної китайської техніки каліграфії. Вишукане мистецтво китайської каліграфії подібно живопису: туш і пензель дають народження пре..

Набір для каліграфії (4 пензля + підставка, туш), D.K.ART & CRAFT

(0)
390.00 грн.

Набір для каліграфії - чудово підійде як подарунок любителям традиційної китайської техніки каліграфії. Вишукане мистецтво китайської каліграфії подібно живопису: туш і пензель дають народження пре..

Набір для каліграфії з пером «Елегантність, що надихає», MANUSCRIPT

(0)
598.00 грн.

Набір для каліграфії «Вдохновляющая елегантність» - маленький письмовий набір, який включає все необхідне для каліграфічного письма.До складу набору входять:• тримач для пера;• 3 різних пера - кульков..

Під замовлення
Передперегляд

Набір для каліграфії, 5 Nib Calligraphy Set (5 пер, 2 картриджи), Manuscript

(0)
343.00 грн.

Яскрава та економна версія набору для початківців. Цей набір був розроблений, щоб допомогти розвинути навички каліграфії та почерк. Набір містить : ручку, 5 пер, 2 картриджі..

Під замовлення
Передперегляд

Набір для каліграфії, Beginner’s Calligraphy Set (авторучка, 3 пера, конвертер), Manuscript

(0)
314.90 грн.

Ідеально підходить для дорослих і дітей, які є початківцями в каліграфії. Склад набору: авторучка, 3 пера тонкої, середньої і 2В товщини, конвертер, інструкція...

Набір для каліграфії, Calligraphy Compendium (4 ручки, 5 пер, 18 картриджів, конвертер, папір), Manuscript

(0)
816.00 грн.

Комплект з усім необхідним для каліграфії в коробці зручній для зберігання. Цей набір ідеально підходить для початківців оскільки за допомогою кольорових картриджів та різних розмірів пер можна навчит..

Набір для каліграфії, Calligraphy Set (2 авторучки, 2 позолочених пера, 12 картриджів, аксесуари), Manuscript

(0)
739.70 грн.

Найпопулярніший каліграфічний набір. Даний набір для каліграфії - це стильний і гарний письмовий набір, що стане унікальним і прекрасним подарунком до особливого свята як початківцям, так і професіона..

Набір для каліграфії, Classic Calligraphy (5 пер з картриджами, 4 кольори, конвертер, пенал), Manuscript

(0)
628.77 грн.

Даний набір для каліграфії - є набором для навчання каліграфії. Це ідеальний подарунок для початківців каліграфів, щоб практикувати і вивчати каліграфію. Набір містить 5 якісних пер, які дозволяють е..

Набір для каліграфії, Deluxe Calligraphy (ручка, 6 пер, 4 картириджи, конвертер, пенал), Manuscript

(0)
895.44 грн.

Представлений у витонченому срібному футлярі для зберігання, з позолоченою ручкою класичного дизайну. Цей набір дозволяє розвинути свої навички каліграфії та почати висловлювати свої ідеї за допомогою..

Набір для каліграфії, Italic Calligraphy Pen Medium (перо, чорний картридж, конвертер) , Manuscript

(0)
258.90 грн.

Даний набір для каліграфії містить ручку класичного рукописного стилю, укомплектовану високоякісним пером. Незалежно від того, чи є ви новачком в каліграфії, чи просто володієте італійським скрипто..

Набір для каліграфії, Masterclass Set (2 ручки, 4 пера, 12 картриджів, конвертер), Manuscript

(0)
989.73 грн.

Прекрасне письмо - це модний і приємний навик, який легше освоїти з нашим брендом Masterclass Set . Навчатися і практикувати каліграфію ніколи не було так легко! Цей письмовий набір стане чудовим по..

Набір для каліграфії, Scribe Calligraphy 3 Nib Set (ручка, 3 пера, конвертер, картридж) Manuscript

(0)
622.97 грн.

Ручка для більш «європейського» стилю каліграфії. Закруглені краї пер забезпечують м`яке, гладке письмо, що дозволяє писати більш плавними літерами, у всіх напрямках. Ідеально підходить як для поч..

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)