Палітри пластикові

Вид:

Палітра акр. прозора плоска, 31х21см., (товщина 2мм.), D.K.ART & CRAFT

(0)
130.00 грн.

Палітра акрилова плоска - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. А також витончений вигин, щоб ще бі..

Під замовлення
Передперегляд

Палітра акр. прозора плоска, 40х28см., (товщина 2мм.), D.K.ART & CRAFT

(0)
208.00 грн.

..

Під замовлення
Передперегляд

Палітра пластикова ''квітка'' (d:17,8см.) 2шт., D.K.ART & CRAFT

(0)
73.00 грн.

Палітра пластикова Квітка - популярна палітра серед художників-початківців, та просто любителів! Невелика і легка палітра у формі квітки, розділена на 7 лунок для змішування фарб. Вона має кришку, я..

Палітра пластикова кругла (d:17,8см.), D.K.ART & CRAFT

(0)
21.00 грн.

Палітра пластикова кругла - чудовий вибір художників-початківців, юних художників для занять як вдома, так і в художніх студіях, та просто любителів! Невелика і легка кругла пластикова палітра, розд..

Під замовлення
Передперегляд

Палітра пластикова овальна плоска, 43х30см., D.K.ART & CRAFT

(0)
79.00 грн.

Палітра пластикова плоска - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. А також витончений вигин, щоб ще ..

Палітра пластикова овальна, з лунками, 27х35 см., D.K.ART & CRAFT

(0)
81.00 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового живопи..

Палітра пластикова овальна, з лунками,17х23,5см., D.K.ART & CRAFT

(0)
23.00 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка овальної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового живопи..

Палітра пластикова прямокутна з лунками 20,5х15х3см.+ 12 БАНОЧОК з кришечкою, D.K.ART & CRAFT

(0)
91.00 грн.

Така палітра - ідеальне рішення для роботи як вдома, в художніх студіях та класах, так і на природі! Змінні, герметичні баночки допоможуть зберегти Ваші фарби завди свіжими! Палітра має чотири нахи..

Палітра пластикова прямокутна професійна, 11х30,5см., D.K.ART & CRAFT

(0)
39.00 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка прямокутної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Ідеально підходить для акрилового живопису, а також для живопису гуашшю. Також мо..

Палітра пластикова прямокутна професійна, велика, 34х23,4см., D.K.ART & CRAFT

(0)
78.00 грн.

Палітра пластикова - невелика тонка і легка дошка прямокутної форми, на якій художник змішує фарби під час роботи. Палітра має отвір для великого пальця руки. Ідеально підходить для акрилового жив..

Палітра пластикова прямокутна професійна, складна, 20х10х1,8см., D.K.ART & CRAFT

(0)
44.63 грн.

Палітра складна - чудове рішення для роботи як вдома, в художніх студіях та класах, так і на природі! Палітра має отвір для великого пальця руки. Також вона розділена на 5 великих площ, а також на 19..

Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)