Фарба металева, патіна, 60ml Maimeri

Металева фарба Metallic Idea Maimeri складається з металевого порошку, що відтворює колір металу (золота, міді, бронзи, заліза) і смоли. Металева фарба Metallic Idea Maimeri дає чудові відтінки золота і інших металів. Фарби надійні і практичні у використанні, розфасовані в ємності по 60 мл, що робить їх економічними у використанні.
Серія складається з дев'яти основних відтінків і розчинника. Всі кольори можна змішувати один з одним, і таким чином отримувати будь-які нові відтінки. Металева фарба Metallic Idea Maimeri має відмінну покривістістю і не залишає слідів кисті.
Перед фарбуванням поверхня повинна бути чиста, злегка оброблена дрібної наждачкою або песькоструйкой по можливості покрита грунтовкою. Наносити металеву фарбу слід за допомогою художньої кисті, губки або тампона. При необхідності, після висихання, обробіть поверхню захисним лаком.

Використання металевої фарби може бути прекрасною альтернативою для практично будь-якого стандартного виду живопису. Основною перевагою металевої фарби є те, що вона дозволяє створювати фантастично глянцеву поверхню, яка буде залишатися блискучою і красивою протягом багатьох років, тоді як інші фарби будуть зношуватися і ставати бляклими з плином часу. Металева фарба це прекрасна альтернатива практично для будь-якого проекту.
Металева фарба досягає такого фантастично унікального зовнішнього вигляду за рахунок того, що до складу фарби входить сам метал. Якщо уважно розглянути забарвлену поверхню після висихання ви можете розгледіти дрібні лусочки металу. Дивовижне глянсове покриття можна досягти тільки з металевою фарбою. Металеву фарбу можна використовувати для декору предметів, автомобілів, ванних кімнат, для декорування стін і підлоги у вашому будинку. Безсумнівним плюсом металевої фарби є те, що вона набагато простіше у використанні, ніж інші типи фарб.

Ця група художніх матеріалів включає 4 патини різних кольорів. Завдяки вмісту кислих солей, при накладенні патини на металеві фарби відбувається окислення. Таким чином, скорочується фаза старіння, і утворюються характерні для металів наслідки тривалого старіння під впливом навколишнього середовища.
Патина IDEA італійської фірми Maimeri виробляє ефект старіння і окислення металів на поверхнях будь-якого типу. Патини, що відтворюються за допомогою нових виробів IDEA Maimeri, є результатом хімічної реакції між кислими солями і порошкової бронзою. Ці вироби можуть легко наноситися на настільні предмети будь-якого типу, рамки для фотографій, ліпнину і на будь-які інші предмети, які вам необхідно зістарити. Цей продукт вимагає до себе підвищеної уваги: ​​при використанні патини необхідно обов'язково захистити руки, користуватися патина в провітрюваних приміщеннях, а найголовніше - тримати їх поза досяжністю дітей!
Використовуючи IDEA Patina італійської фірми Maimeri, можна обробляти будь-які основи. Дерево, гіпс, штукатурка, полотно, пластмаса і той же самий метал, всі вони мають необхідні характеристики для їх обробки даним продуктом, який за короткий час придбає наліт старовини. Найголовніше, щоб основа була жорсткою і добре збереглася. Незалежно від її характеру необхідно очистити основу від пилу вологою губкою. Перед використанням необхідно просушити основу протягом години. Для відтворення патини рекомендується використовувати тільки кисті. Кисть повинна бути плоскою. Якщо ж ви віддаєте перевагу нерівномірну патину, то для цього можна чергувати використання кисті і натуральної губки.

Серія Idea Patina - це революційний діапазон продуктів для аматорського та професійного використання. Склади відтворюють, або скоріше виробляють, прекрасну імітацію нальоту старовини, окислення металевих поверхонь через природні хімічні процеси.
Патина утворюється за допомогою хімічної реакції між спеціальними солями в складах хімічної патини і Металевими фарбами даної серії засобів. Таким чином, досягається справжній наліт патини фактичним перетворенням металу.
Склад розчинний у воді, дозволяючи тим самим регулювати бажаний ефект.

Допустимі поєднання продуктів:

138 - фарба Золото + 712 - патина синя

200 - фарба Мідь + 711 - патина зелена

475 - фарба Бронза + 712 - патина синя

498 - фарба Залізо + 713 - патина іржава
Вид:

003 срібло Метал. фарба 60мл 4014003

(0)
150.00 грн.

..

138 золото Патiна 60мл

(0)
130.00 грн.

..

140 золото дукат Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

Під замовлення
Передперегляд

144 золото палеве Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

148 багате золото Метал. фарба 60мл

(0)
154.00 грн.

..

Під замовлення
Передперегляд

150 багате золото палеве Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

152 високопробне золото Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

200 мідь Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

200 мідь Патiна 60мл

(0)
130.00 грн.

..

475 бронза Патiна 60мл

(0)
130.00 грн.

..

Під замовлення
Передперегляд

475 бронза Метал. фарба 60мл

(0)
150.00 грн.

..

498 залізо Патiна 60мл

(0)
130.00 грн.

..

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)