Фарби акрилові

У чому ж полягає секрет популярності акрилу? Можливо, в тому, що малюнки акриловими фарбами можна виконувати на поверхні будь-якого матеріалу: пластика, дерева, скла, тканини, шкіри. Втім, є й інша версія: незаперечна перевага цього покриття полягає в особливій яскравості кольорів і легкості їх змішування.

Такі фарби виготовляються на основі водних акрилових дисперсій, в яких частинки акрилової смоли розподілені у воді.

Художні акрилові фарби, нанесені невеликою кількістю шарів, відмінно покривають підставу незмивною плівкою.

Розпис акриловими фарбами виконуються з використанням особливих кистей з синтетичного волокна. У процесі роботи використовуються кисті потрібно тримати у воді або розчиннику, інакше фарба на них швидко засохне і зіпсує інструменти.

Виконання дизайну акриловими фарбами стає з кожним днем все популярнішим. Передумови до цього були створені вже давно. Акрилові фарби мають ряд незаперечних переваг: вони не містять розчинників, можуть легко змиватися водою (поки не висохли), надають можливість фактурного письма при збереженні високої еластичності плівки, швидко висихають, більш стійкі до дії УФ-випромінювання, ніж фарби на будь-яких інших сполучних, дають велику свободу у виборі техніки.\

Акрилова фарба висихає відносно швидко, тобто вам не потрібно довго чекати перед нанесенням чергового шару. Плівка має більшу еластичність, ніж інші види фарб, і більш стійка до розтріскування. Після висихання акрил стає дуже стійким до води, що дозволяє нанести наступний шар фарби, не боячись розмити попередній. Це означає, що фарба не буде розчинена вологою пензлем, як це відбувається з акварельною фарбою. Для розрідження фарби потрібно просто додати води або спеціальний акриловий розріджувач.